Proč vířivky KingSpas

Společnost KingSpas je dodavatelem vysoce spolehlivých vířivek s kanadskou technologií. Vířivé vany KingSpas se díky tomu řadí mezi nejlepší na českém trhu v poměru cena/kvalita/výkon.

10 důvodů proč si vybrat vířivku právě u nás.

  1. Vířivky jsou vyráběny z kvalitních značkových materiálů.
  2. Jsme dodavatel vlastní značky KingSpas a nenakupujeme vířivky z evropských skladů.
  3. Používáme do všech modelů vířivek výhradně čerpadla a elektroniku od kanadského výrobce GECKO.
  4. Dodáváme vířivky s mnoha barevnými variantami akrylátu ARISTECH USA s antibakteriálními účinky, PVC opláštění odolné proti UV záření a zesíleného odnímatelného termokrytu.
  5. Při objednávce je možné přizpůsobit způsob odklápění termokrytu, umístění vypouštěcího ventilu, přípojku filtrační nádoby, tepelného čerpadla nebo tepelného výměníku.
  6. Všechny vířivky mají certifikaci CE a rovněž certifikát TÜV SUD Czech.
  7. Nabízíme profesionální přístup od výběru až po montáž s vlastním záručním a pozáručním servisem.
  8. Poskytujeme záruku 5 let na elektroniku, čerpadla a ostatní díly.
  9. Jsme firma dodávající vířivky výhradně včetně dopravy, montáže a zaškolení.
  10. Jsme si vědomi, že úspěch firmy je postaven na důvěře a spokojenosti našich zákazníků. Proto klademe důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkovi.
Proč vířivky KingSpas

Vířivky bez dalších příplatků. Doprava, montáž a zaškolení zdarma.

Zanechte nám kontakt a obratem vám připravíme nezávaznou nabídku!
Dodáváme vířivky a zajišťujeme záruční i pozáruční servis do 48 hodin po celé České republice. Ročně dodáme na český a slovenský trh desítky vířivých van různých velikostí, které instalujeme do vnitřních i venkovních prostor dle přání zákazníka. 
Neúčtujeme žádné další příplatky za výbavy, které jsou pro ekonomické a bezpečné provozování vířivky důležité. Proto jsou všechny základní prvky výbavy v ceně. (Schůdky, vrchní odnímatelný termokryt, izolace…)
Navíc nyní zdarma doprava, montáž vířivky a zaškolení obsluhy.

Vířivka již od 95.000 Kč

CENY NAŠICH VÍŘIVEK BEZ DALŠÍCH PŘÍPLATKŮ

Ceny vířivek KingSpas odpovídají nabízené kvalitě a výkonu.

Malé vířivky od 100.000 Kč bez DPH
Střední vířivky od 160.000 Kč bez DPH
Velké vířivky od 184.000 Kč bez DPH

V současné době poskytujeme u všech modelů vířivých van dopravu, montáž a zaškolení po celé ČR zdarma.

Ceny u jednotlivých modelů neuvádíme. Vyberte si z nabídky model vířivky, o které máte zájem a my Vám v co nejkratší době zašleme přesnou cenovou nabídku. Budeme nápomocni při výběru na základě Vámi zadaných parametrů. V případě zájmu Vás navštívíme bezplatně v místě realizace.

Vířivky Kingspas jsou nejen kvalitní, ale také dostupné! Zajímá-li vás cena konkrétího modelu, neváhejte se na nás obrátit.

Přijeďte si vířivku vyzkoušet

Vyzkoušejte si vířivku Kingspas v nerušeném prostředí našeho showroomu. Jednu z nejprodávanějších vířivek ALCORA vás jistě nadchne svým komfortem a zpracováním! Rádi Vám po dohodě vyhovíme i mimo otevírací dobu, včetně víkendů.

Zdarma za vámi přijedeme a poradíme

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto nabízíme konzultace zdarma v místě, kde si přejete vířivku umístit. Naše firma se vířivkami a wellness zabývá již řadu let a pomůžeme vám tak vybrat ideální umístění a vhodný model.

Vnitřní i venkovní vířivky, vířivky s protiproudem

Představujeme vám nabídku vířivek značky KingSpas pro soukromé i komerční použití. Vířivky instalujeme do vnitřních prostor ve výbavě "HOME CLASS" nebo do venkovních prostorzahrady ve výbavě "GARDEN CLASS", které díky dokonalé několikastupňové izolaci můžete provozovat celoročně venku i v extrémních zimních podmínkách. V sortimentu najdete mnoho modelů pro různý počet osob v kombinaci míst pro ležení a pozic pro sezení. Od oblíbených modelů XENA pro 2–3 osoby, přes střední vířivky pro 4-5 osob a velké vířivky až pro 7 osob až po komerční vířivky s přelivovým žlabem.

Pokud rádi plavete a uvažujete o bazénu s protiproudem, naleznete v naší nabídce vířivé bazény s protiproudemSwim Spas. Výhodou těchto bazénů s protiproudem je méně složitá stavební příprava s instalací na zpevněnou plochu jako volně stojící bazén s vířivkou.

Showroom

Instalatér Tomáš Novák s.r.o.
74242 Šenov u Nového Jičína
ukázat na mapě

Kontakt

+420 602 521 551

kompletní kontakty

Otevírací doba

Individuální
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu individuálně.